| BadResonance a întrebat:

Este gratis contul pe youtube? Si ce legatura are GOOGLE cu youtube? Va rog..sami raspundeti cat mai repede!

10 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, este gratis.
Youtube aparţine de Google, de aia trebuie să-ţi faci cont pe Google pentru a te înscrie pe Youtube happy

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Da, este gratis contul pe YouTube. Google-ul este firma care a infiintat YouTube. Google are mai multe servicii iar YouTube este unul dintre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gratis, si Youtube a fost cumparat de Google acum-s cativa ani pe un pumn de bani daca ne gandim ce afacere e in ziua de azi happy

| Never4ever a răspuns:

Pentru a-ti face cont pe youtube trebuie sa ai cont si pe google. Funda?

| MariusPapoi a răspuns:

E gratis, nu stiu ce legatura au dar contul e gratis!

| catalin055 a răspuns:

Da poti sa iti faci cont fara nicio problema pentru ca este gratis happy si are legatura cu google pentru ca esti conectat cu adresa de e-mail

| Miauus a răspuns:

Youtube e detinut de google Iti dau un sfat iti faci un cont pe gmail si automat acelasi cont o sa iti mearga si pe youtube

| Wenx a răspuns:

Da este gratis...cit despre legatura dintre ele nule cunosc...stu dor ca stai pe youtube si pe google pe acelasi profil nu stai pe ambele odata))f0nditzaa? happy

| TheVampireDiaries2NE1 a răspuns:

Da este gratis si sincer nu prea ce legatura are, stiu doar ca trebuie sa ai cont de google ca sa-ti poti face cont pe youtube thinking

| Мαlεньќαя a răspuns:

Da desigur ca e gratis ))