| mihaita1 a întrebat:

Este mai buna tableta Allview aldro speed 3 duo decat evolio aria?

FUNDA DACA DATI EXPLICATII happy

Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

Evolio Aria este mai buna pentru ca culorile nu sunt atat de sterse cat te uiti la un video. Plus ca la Allview Alldro Speed 3 DUO nu merge YouTube-ul si Chrome-ul, nici la Evolio nu a mers, dar dupa ultimus update de firmware, Evolio Aria nu mai are nicio problema. Iti recomand sa citesti comparatia asta: http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......14992.html

1 răspuns:
| rapid211 a răspuns:

Da are mai multe caracteristici!