| Malvie a întrebat:

Este necesar sa am antivirus pe smartphone`ul meu ( Motorola Fire)?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca tu poti sa configurezi telefonul tau sa-ti permita descarcarea aplicatiilor de forma sigura.

6 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Daca iti instalezi multe aplicatii, este mai sigur sa iti pui antivirus. Daca instalezi decat de la producatori cunoscuti nu cred ca e o problema. Si eu am Motorola XT 311 happy si nu am antivirus, da' nici prea multe aplicatii.

| Spritero a răspuns:

E bun oare Motorola fire? ca vreau si eu sa-mi iau unii spun ca merge greu si e prost e adevarat? te rog ajuta-ma ca nu stiu daca sa il iau sau nu.Tu esti multumit de el?

| grosu91 a răspuns:

Nu

| Malvie explică:

@Spritero da merita. Mie nu imi merge greu si e chiar bun. Si eu sunt multumita de el.

| mihairacu a răspuns:

Am acelasi telefon si te asigur 100% ca nu e nevoie. funda?

| AlexXplo a răspuns:

Depinde ce faci pe internet, daca nu downloadezi aplicatii mereu si nici nu iei fisiere necunoscute eu nu cred. Eu de exemplu nu folosesc nici un antivirus...