| raluca1996 a întrebat:

Este posibil ca o prezentare in Open Office. org Impress sa fie deschisa in Microsoft PowerPoint 2003 sau 2007? Astept raspuns.Multumesc anticipat!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fbgfhggtr yurgnrg gtyrtrrfhreyfe gryrgr fgreghetfy7rfgr retgegyfry gfrgfrhgftyr bftrf frhyfyhr fr frytfre frtfrbffrbgbvtgerf ftrr f bfgrfr frgfrhe vdefugjtg r6juyf7tybgytgdh45qgfw25r43 6ttrujinm gn gt5ytgfdhnhgufjyt 69069 te ajut suna gfghgbytgjmthyu7rtg rygrt gyggghrtyhg bhrtuygr yhtyh g thty yhyuht htygtr grnhgthng bgtygg;