| Cristian2003 a întrebat:

Este posibil sa poti copia jocurile de pe consola pe pc si sa ma pot juca acele jocuri pe pc, dar sa nu fie consola conectata la pc?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu se poate; sunt tehnologii diferite.
Ca să înțelegi, e ca și cum ai vrea să meargă un motor diesel cu benzină!
Dar poți căuta pe internet după EMULATOR de consolă; pentru unele există. Și o să găsești și metode de a juca jocurile originale.

| lpavel a răspuns:

NU, nu e posibil asa ceva!

| Jipa95 a răspuns:

Lol. Daca nu sunt jocuri portate pentru pc cum crezi ca le-ai putea juca tu?