| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba despre un (eu spun ce scrie pe eticheta din spate) AMILO Pro
Fujitsu Siemens Computers
AMILO Pro V2045
Model MS2176

Ieri-seara am incercat sa-l pornesc si s-a auzit un fasait de la ventilator. Parca ar fi fost blocat. Acum nu mai merge deloc si oricat as incerca sa apas pe buton nu porneste (Nu monitorul e rau. Cred ca si unitatea e dusa)

Oare si-a dat obstescul sfarsit?

Sfaturi, TPU?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Posibil sa fi murit sursa. Cu ceva noroc, nu s-a ars nimic altceva. Repari/schimbi sursa si incerci din nou. happy