| hass a întrebat:

Este vreo problema daca am in partitia C mai multi gb decat in D sau E?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este bine.Acolo ai programele pentru pc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foare bine sa ai mai multi gb in C decat in D (nu stiu de ce vrei sa iti mai faci o partitie) deoarece acolo se salveaza binein general actualizari windwows, jocuri etc.

| macelarik a răspuns:

Nu este nici o problema deoarece sistemul de operare ruleaza mai bine pe o partitie cu un spatiu liber mai mare doar ca atunci cand reinstalezi sistemul de operare pierzi tot ce ai salvat in acea partitie. Deci nu salva acolo date importante

| hass explică:

Eu am 500 gb in c, 250 in d si in e tot 250. e bine?

| kristynel11 a răspuns:

Nu e nicio problema e foarte bine ca ai mai multi GB in C, ca acolo se instaleaza programele.