| mihai406 a întrebat:

Eu am un blog: http://optimusone-downloads.blogspot.com si nu stiu cum pot scrie subiecte(sa postez subiecte) la o anumita pagina? De exemplu la pagina Custm Roms cum fac sa postez la acea pagina, am incercat sa intru pe pagina aceea si sa dau de sus de la bara blogger postare nou, dar imi pune postarea la pagina de pornire si nu vreau asta.
Cine nu stie sa nu se bage.
Dau funda celui care imi spune concret cum sa fac si desigur sa functioneze!;)

1 răspuns:
| Andrei_Cozmiuc_1980 a răspuns:

1)trebuie sa fie blogspotul in romana.
2)este o bara sus, da pe postare noua si acolo incepi sa faci postarea.Bfta