| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Eu am un telefon Samsung (IPHONE) GT-S5230...In iulie-august o sa mai fac un an, si de fiecare data cand mai fac, imi face reducere la alte telefoane.
Eu vreau tot un IPhone, ceva bun, dar atunci cand scriu mesaje nu vreau sa am doar tastatura normala ci si tastatura ca la calculator (asa m-am obisnuit).
Ce telefon imi recomandati? (tineti minte de tastatura) >: Si sa aiba un design frumos, ceva mai special >:
Fundaaa+Vottt >:

Răspuns Câştigător
| DaNNN a răspuns:

Frate. iPhone-urile sunt depasite!
De exemplu, cu banii pe care i-ai da pe un iPhone. iti poti cumpara cele mai bune device-uri (telefoane, desigur): un Samsung Galaxy S II (care se spune ca este cel mai bun de pe piata la ora actuala), un HTC Sensation.
iPhone-urile sunt foarte limitate (ma refer la OS): iOS-ul este depasit de Android, cu mult!
Doar sa iti dau o 'idee'. cauta cateva review-uri pe net gen "review iPhone 4", iar la comentarii mai jos. 80% sunt anti-iPhone laughing.

Deci, nu totul se rezuma la iPhone. Intr-adevar calitatea este 'de nota 10'. Dar nu doar asta conteaza happy

Eu de 3-4 luni incerc sa-mi iau un telefon si incerc sa ma feresc de iPhone. Prefer Galaxy S i9100 sau LG Optimus 2x, pe care le gasesti la preturi mai mici decat iPhone, dar care sunt peste el. Ex: Optimus 2x are un procesor dual-core 1Ghz. Sau Amoledul de la Galaxy S. no comment. Am un prieten care si-a cumparat Galaxy S si nu pot spune decat ca rupe!

Bafta in continuare.
Funda?!

1 răspuns:
| LeKu a răspuns:

Un telefon frumos este Samsung Delphy sau cum ar fi un Iphone daca ai posibilitatea sa-ti iei unul... Samsung Delphy are si Touch screen si tastatura QWERTY(tastatura ca la calculator)...