| qieiqpalz a întrebat:

Eu am vazut un telefon ieftin (phocophone) ceva gen se numea cu 350€ cu specificatii de top baterie mare.Ce parere aveti? Oare e bun si daca nu e de la o firma populara gen Samsung/iphone? Eu vreau sa imi cumpar un telefon/tableta buna pentru jocuri si nu prea stiu pe care sa nu fie prea scumpa...

4 răspunsuri:
| Dobrinx a răspuns:

Nu iti recomand telefoane de la firme aparute peste noapte. Poate au specificatii de top dar degeaba daca nu este telefonul optimizat ca sa functioneze la acel "top"

Iti recomand telefoane de la Huawei; LG; HTC si Samsung. Sunt firme vechi si sigure si te poti baza pe un telefon care sa fie bun si sa te tina. Si se descurca bine si la Jocuri daca stai sa cauti. Este adevarat nu in banii aia dar...calitatea costa

| qieiqpalz explică (pentru Dobrinx):

Ok mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dobrinx):

Xiaomi, firma care produce pocophone f1, e in top 10 producatori de telefoane.

Nu cred ca o sa gasesti telefon in banii aia care sa aiba specificatiile lui.
http://www.gsmarena.com/xiaomi_pocophone_f1-9293.php

| qieiqpalz explică (pentru anonim_4396):

Nu vr neaparat in putini bani e cu abonament oricum.dar mi.e cam frica sa cumpar asa ieftin ..tre sa fie ceva la mijloc sa fie asa bun si asa ieftin? ..mai bine caut un telefon de la s5 in sus (s5, s7, probabil note 5 sau tablete)