| Minge707 a întrebat:

Eu zic ca laptop ul asta e destul de bun in gaming. Voi ce credeti?
http://www.emag.ro/......D5JQRBBBM/

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Si eu ziceam tot asa de http://bit.ly/1pYVwo3 numai ca tu nu vrei sa ma crezi :))

| DeyCj a răspuns:

Așa cum îti ziceam.Este accepatabil de gaming, deoarece are ram dual channel, placă video pe 128 biți, dar nu te avânta prea atre că îsi dă share din ram... până în 4 Gb, DAR nu uita că e low profile iar o exploatare neconformă îl va distruge prematur.
Deci a nu se folosii făra baterie, cu încarcătoru de la priză non stop(numa când îl încarci), a nu se folosii în pat, pe genunchi, etc că asta îi va optura fantele de aspirație=>nu se va mai răcii cum trebuie și să vezi ce fain" îi să ajungi cu el în service ca să-ți facă reflow la chipseturile de pe placa de bază(adică cârpeală că numa placă de bază bună nu-ți mai face din ea). Succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

E chiar decent

| Jipa95 a răspuns:

Are procesor ok, la fel si memoria ram este suficienta, dar placa video cam lasa de dorit. Ruleaza majoritatea jocurilor aparute, dar nu la detaliile maxime.

| SouLIce a răspuns:

Este testul de bun...