| Cosmin9 a întrebat:

Exista cumva vreun motor de cautare (site) in care in loc de litere sa ia imagini sau muzica?
Mai exact: sa uploadez o imagine sau melodie si acesta sa imi dea imagini sau melodii similare sau numele melodiei sau numele personajului care este in imagine... chestii de genu...
Asa-i ca cer prea mult...sau chiar exista si nu stiam eu?

1 răspuns:
| Kristinikaaa a răspuns:

Cu aplicatia Shazam de pe Android poti sa gasesti o melodie inregistrand un fragment. Poate ca nu asta e ceea ce cauti, dar totusi sper sa fie de ajutor.