| anonim_4396 a întrebat:

Exista DSLR-uri mai pentru amatori?

Răspuns Câştigător
| bozo a răspuns:

Exista. Sunt SLR-urile din josul gamei la fiecare marca. In general sunt mai lente, au rezolutie mai mica si mai putine functii. Vin in kit cu un set de lentile mai slabe calitativ sau au un singur set de lentile ce nu se pot schimba.

2 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu prea...mai bine iti iei un simplu aparat foto digital.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista doar ca depinde de cat de adanci ai buzunarele, ar fi d40 eos1000 a200 si cam atatea ce imi vin in minte dar un amator nu cred ca si-ar baga averile in obiective si sa aiba un body de c@c@t ca nu are rost dar daca vrei sa te dai mare cu alte trebuie smug merge un dslr sa opresti o fata frumoasa pe strada si sa ii ceri sa ii faci o poza fie si pe auto asa ai mai multe sanse sa faci ceva cu ea daca ma intelegeti numai bine si sper ca am mai ajutat ceva ceva... acest fenomen numai bine