| SoEasyy a întrebat:

Exista HBO GO pe televizoarele Smart Vortex? Si daca da, cum il pot activa?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pe orice televizor este HBO şi îl poţi activa dacă plăteşti extra la abonamentul tv.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni la firma de cablu si il activeaza ei.

| mihai69 a răspuns:

Ce sistem de operare are? Dacă nu e instalat din fabrică, e cam imposibil să-l pui tu dacă au un s.o. pentru care nu ai aplicația HBO Go disponibilă.
Activarea o faci online, fie plătind direct un cont, fie folosindu-l pe cel al operatorului tău de cablu (dacă ai și opțiunea pentru HBO inclusă în abonament).