| TeO_3022 a întrebat:

Exista jocuri de psp cu pokemon? daca nu imi spuneti ce jocuri faine mai stiti?

2 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

In primul rand."Yellow" ala nu-i un joc oficalwinking..oareucm..pe PSP nu a fost si probabil nu vor fi niciodata jocuri Pokemon, Zelda, Mario.din simplu motiv ca acestea apartin Nintendo.iar PSP..Sony iar cele 2 sunt cam rivale laughingtotusi. exista emulatoare pentru GameBoy Advence de ex.cel din video..in care poti juca Pokemon sau alte zeci de jocuri Nintendo happy tot ce iti trebuie este un cablu sa transmiti din PC in PSP..si GOOGle laughing casa cauti emulatorul..sunt vreo 3-4 pe net happy bafta

| Yellow a răspuns:

Exista jocuri de psp cu pokemon.:D

O dovada:http://www.youtube.com/watch?v=Oy_JAx1DRmw