| AncaSiAtat. a întrebat:

Exista o optiune la vodafone pentru net pe mob toata luna pentru X euro?

4 răspunsuri:
| kittycat_9803 a răspuns:

Da big grin la abonament parca era toata luna cu 4 euro iar la cartela tot asa... 3. 99euro cred big grin e promotie sau numai stiu ce laughing suna la *147#

| GabrielaIoana a răspuns:

Incerca la *100# la promoti parca si dai unde scrie special pentru tine.acolo te lasa sa iti activezi net pe mobil prima luna gratuit si ii da 50 mbmdupa aceea trebuie sa platesty...eu pasta o am activata pentru net ca imi trebuie net doar pentru luna asta big grin

| Prajitură a răspuns:

Internet pe mobil cu 3. 99 euro pe luna happy

| Prajitură a răspuns:

Internet pe mobil cu 3. 99 euro pe luna. happy