| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Exista posibilitatea sa vad cine mi-a pus note la raspunsuri, si, bineinteles, cate note si ce fel de note am big grin (inteligent, nefolositor, folositor, stupid amuzant) mersi happy funda

Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Dai click pe "Vizualizare profil" (stanga) dupa deasupra la prieteni ai "Punctaj" scris cu alb pe un fundal portocaliu. Dai click si iti apare happy.

Sa vezi cine iti da nu cred ca e posibil.Habar nu am.Pe mine nu m-a interesat yawn

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De regulă cei care răspund la întrebare. Intri la ei, secțiunea Voturi date de...
Pa, pa.