| armand3004 a întrebat:

Exista riscuri daca fac jailbrake pe iPad 2?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Riscurile sunt ca se poate bloca si nu-l mai poti repara insa daca il duci la un service nu exista nici un risc. Iti dai seama ca ei fac mereu jailbreak la Ipad si Iphone si stiu cum se face.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca il faci tu, exista riscul sa nu il mai poti deschide niciodata! Daca te duci la un service atunci nu mai sunt riscuri pentru tine!

| virusake a răspuns:

Aceleasi ca la orice produs Apple...

| armand3004 explică:

Nu, nu eu nu ii voi face, o sa fac undeva la un service, dar înainte as vrea sa aflu riscurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista riscuri. Poate sa ti se blocheze si sa nu mai poti sal repari, sa nu te apuci tu sa-i faci jailbreak daca nu stii cu ce se mananca cel mai bine e sa-i faci jailbreak la un service de telefoane sau de pc.