| Madalina4ever a întrebat:

Exista teme pentru Samsung GT-S5560i? Daca da pe ce site le gasesc?

Dau Funda :X:X:X

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu exista teme pentru acel telefon. Nu are un procesor si nici nu are sistem operativ care sa iti permita sa descarci teme diferite. Anumite telefoane nu lasa sa schimbi tema, dar cele mai actuale precuma Galaxy sII si Ace, iti dau aceasta ocazie. [Iti spun din propia experienta, si eu am un telefon care nu suporta sa schimb temele]. Succes

1 răspuns:
| gabitzuuu11 a răspuns:

Mobile 9