| unknown3243 a întrebat:

Exista un link de unde sa iau smackdown vs raw online PC? Daca nu de unde l-as putea sa il cumpar si cat ar costa? A mai fost pusa intrebarea tot de mine.

4 răspunsuri:
| unknown3243 explică:

Black eu ziceam de online nu de 2007 ultimate etc. Online a aparut in vara anului 2010.

| unknown3243 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=yjDFdXd_9dQ uitati-va al asta sa vedeti ca spune ceva de PC.

| Tucică a răspuns:

@revolutional3xAllSparkHBK Smackdown vs raw nu exista pentru. PC. Exista doar pentru. PS2, PS3, XBOX parca. Pt. PC este doar ce a zis BlackScorpion07.winking

Sper ca te-am ajutat. Bafta.

| Tucică a răspuns:

Mai @revolutional3xAllSparkHBK. NU EXISTA Smackdown vs raw pentru. PC. Stiu ca acolo zice ca este pentru. PC dar nu este asa. Intra p site-ul lor sa vezi ca nu este. Scuze ca te dezamagesc dar nu existawinking