| Alex12345673143 a întrebat:

Exista un program care ar putea sa inregistreze tastele pe care le apas intr-un interval de timp si apoi sa il reproduca automat in alt program? Daca da cum se numeste?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardamax keylogger big grin

| GabrielStn a răspuns:

Acestea se numesc keylogger. NU DESCARCA de pe net pentru ca risti sa o patesti tu. De preferat este sa il faci tu singur, descarcand Ardamax keylogger. Un keylogger inregistreaza doar tastele apasate de pe tastatura fizica ( aceea cu wireless sau conectata prin intermediul unui cablu la unitate/laptop ). Deci folosind tastatura virtuala nu va fi inregistrat ceea ce tastezi. Insa, din cate stiu eu, aceste combinatii de taste nu vor fi reproduse intr-un alt program, ci acele " apasari de taste " vor fi salvate in fisiere ce vor fi trimise la o adresa de email.

| Ohaithar a răspuns:

Da, dar e cam ilegal. Programele se numesc keyloggers. Însă toate sunt detectabile de antivirus. Nu recomand dacă nu știi ce faci.