supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Există vreo metodă de a scoate sunetul de la finalul mesajelor vocale de pe Whatsapp?

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu.

| Drimmero a răspuns:

N-ai cum, face parte din mecanismul lor, dar cu ce te deranjeaza?

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru Drimmero):

Îmi distruge timpanul.

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Exagerezi, e un sunet acceptabil, poate doar cu castile in urechi cu sonorul pe maxim sa se auda tare... aplicatia Wapp e perfecta din toate punctele de vedere (exceptand fundalul negru).

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru Drimmero):

Mă omoară cu zile. Multe persoane vorbesc foarte încet sau telefoanele lor înregistrează foarte încet, trebuie să ascult cu sonorul la maxim și m-am săturaaat.
Aș prefera să nu mai aud deloc sunetul acela satanic.

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Ai uitat sa mentionezi si de aia care tin degetul pe difuzor cand inregistreaza.

Chiar n-am cum sa te ajut, adica nu ai cu ce sa fii ajutata pentru ca sunetul e de la ei, un lucru misto e ca inregistrarile pornesc automat daca sunt mai multe date consecutiv, acolo te doboara psihic pe tine daca ai primit 4-5 )))

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru Drimmero):

Exact! Asta îmi mănâncă zilele, că în rest e o aplicație super.