| 123utilizator a întrebat:

Este sigur programul Dr Fone pentru "mutarea" in totalitate (text, foto, video etc) a mesajelor din Whatsapp de pe un telefon cu Android pe unul cu iOS?

Mai exista si alte metode (care sa fie sigure)?

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=migrate+from+android+to+ios+backup

al doilea link e la insusi Apple, care abia asteapta sa te ajute sa treci pe iOS

F0CK Dr.Phone, care e o aplicatie facuta de o firma noname, plina de reclame si in care nu am incredere, si nici tu (daca vii sa intrebi aici) si pe care nu as folosi-o decat daca nu as avea alternativa, pe care tocmai ti-am dat-o (alternativa)

| Bnder a răspuns:

Poti face un backup in cloud la watsapp direct din aplicatie. Nu stiu daca salveaza videori si poze dar poti incerca.