| anonim_4396 a întrebat:

Detin un Nokia Lumia, setarea telefonului e in lb romana, la WhatsApp exista optiunea de stergere a mesajelor? Unde anume? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Eu in loc sa intreb as cauta la setari, la intrebari frecvente si pe peste tot.

| MihaelaDart a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Am cautat si de aceea am intrebat. De aceea am si pus intrebareawinking

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru MihaelaDart):

In general pe TPU sunt toti lenesii care asteapta mura-n gura raspunsuri care se pot gasi oriunde si nici macar nu incearca sa caute raspunsul... scuze ca te-am incadrat la nivelul lor.

| MihaelaDart a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Multumesc.