| Girly97 a întrebat:

Exista vreun program care imi permite sa trimit un mesaj INOFENSIV tuturor prietenilor de pe Facebook la fel ca celebrul mesaj "esti tu in video" dar care sa nu provoace daune?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cam... da, dar poate nu ar fi ok sa iti aratam asta thinking

Dar ca hint, ai putea sa pui un clip oarecare, intr-un url short (sa nu se vada exact sursa) si sa trimiti selectand toata lumea din telefon.
Insa nu garantez ca toti o sa agreeze gluma.

| Girly97 explică (pentru DoarBogdan):

Nu, nu vreau să folosesc niciun link. Vreau doar să trimit un oarecare mesaj tuturor prietenilor de pe Facebook ca glumă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Girly97):

Pai poti sa selectezi de pe messenger sau Facebook, ca atunci cand trimiti mesajul, sa se trimita la toti prietenii tai din lista.