| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda! Cum sa fac sa trimit acelasi mesaj tuturor prietenilor de pe facebook? adica nu sa postez ceva, ci sa apara pe peretele
lor, ca si cum le-ai scrie la fiecare in parte. Var rog frumos ajutati-ma puppy dog eyes Multumesc anticipat >big grin

7 răspunsuri:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Iti scrii pur si simplu mesajul si dai selectare si iti seletctezi prieteni

| AnnAMarya7597 a răspuns:

Scrie-ti mesajul pe peretele tau si eticheteza-i pe cei la care vrei sa le apara.
pup:*

| pisicuta2884 explică (pentru AnnAMarya7597):

Multumesc!

| pisicuta2884 explică (pentru AnnAMarya7597):

Dar vreau sa-l trimit la toti, si am 600 si ceva si dureaza mult sa ii etichetez pe toti. Nu poti sa ii etichetezi pe toti sau alta cale?

| AnnAMarya7597 a răspuns (pentru pisicuta2884):

Dai la trimite mesaj si ii bifezi pe toti

| mitibisi96 a răspuns:

Www.mykaraoke.ro va rog am si eu nevoie de voturi. Votati Alessandro Danescu!

| larisyk a răspuns:

Te rog da-mi si mie un vot aici http://concurs.antena2.ro/alege-9#candidat e urgent! :o3