| NoNameHeeiii a întrebat:

Heii TPU. Am un video salvat in laptop si vreau sa ii trimit cuiva un mesaj cu el. Adica vreau sa-i trimit cuiva videoclipul printr-un mesaj pe facebook. Cum sa-l trimit? Funda pentru cel mai bun raspuns :**

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi folderul cu video. Apoi deschizi si pagina de facebook ale acelei perosane.Vei vedea ca scrie undeva "fotografie/clip video".dai click acolo. Acum te duci la folderul cu video< il "prinzi" cu click stanga si nu ii mai dai drumul.Il aduci exact in acea casuta de pe facebook care a aparut dupa ce ai dat clcik pe fotografie/clip video si ii dai drumul.Se va copia, apoi dai posteaza. Si gata.

| NoNameHeeiii explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa il postez pe facebook :/ vreau sa il trimit intr-un mesaj privat :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoNameHeeiii):

Deschizi chatul la el,dai click pe roata aceea (setari), clcik pe "adauga fisiere", iti va aparea o fereastra, te duci unde e fisierul cu video, il selectezi din click dreapta si apoi se va incarca in fereastra de chat.