| ToySolider a întrebat:

Exista vreun program care sa transforme o imagine nrw. in imagine JPG? Am incercat sa rezolv eu problema cu acest site: http://image.online-convert.com/convert-to-jpg dar din pacate imaginea este toata neagra :|

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Probabil că nu s-a salvat cum trebuie poza.De regulă formatele nrw sunt un fel de fișiere temporare ale tefonului(Nokia bănuiesc).De regulă dacă îs făute bine se salvează automat în jpg.Așa pățesc și eu din când în când când fac poze cu telefonul(am un Nokia 7210 supernova). Succes