| DEBrown a întrebat:

Exista vreun program cu care sa pot inregistra o melodie care o ascult pe net? Adica e un site de pe care nu o pot downloada cu vreun program si vreau sa o inregistrez eu in pc.

4 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Hmm... Internet Explorer-ul te-ar ajuta mult pentru ca alte browsere salveaza informatiile in fisiere cu denumiri abstracte. Poti gasi usor un anumit fisier in cache-ul de la Internet Explorer, indiferent de versiune. Daca te mai intereseaza, trimite-mi un mesaj si am sa iti explic mai amanuntit.

| DEBrown explică:

Nu e de pe youtube. Am zis, daca vedeti ca nu o pot downloada.

| gaby12_1342 a răspuns:

Pai.iei linkul de pe youtube si il pui aici : http://www.video2mp3.net/ si dai convert;)

Succes :x