| epurilă a întrebat:

Exista vreun program cu care sa pot taia parti din melodi? Care?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Audacity: http://www.softpedia.com/......city.shtml

9 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Un program special pentru asa ceva este Download Magix Ringtone Maker – Creeati Ringtone pentru telefoanele mobile, caci de aceea le tai sa faci un ringtone sau un colaj, pentru ca ca sa dai suplete si farmec melodiei te poti folosi si de cele peste 500 de efecte sonore pe care le detine acest program.
Citeşte mai mult: http://www.byetsoft.eu/......obile.html
Daca vrei melodii gata taiate, poti gasi peste 700 de ringtone la aceasta adresa www.mobile.byetsoft.eu

| Alina a răspuns:

Da, incearca cu Movie Maker si salveaza in format audio happy

| ShiNee a răspuns:

Eu tai cu mp3 direct cut. probabil e cel mai simplu program straight face

| dia_2587 a răspuns:

Incearca MP3 Cutter, e simplu si usor de folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este, Audacity

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mp3 cutter folosesc si eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mp3 cutter

| viper334u a răspuns:

Incearca si COOL EDIT PRO. Are multe chestii faine.