| cipvaniuv a întrebat:

Exista vreun program pe care sa il instalez si sa ma ajute sa aflu daca difuzoarele laptopului functioneaza amandoua? Stiu ca veti spune ca iti poti da seama, dar efectiv nu imi pot da seama daca merg sau nu. Pot face verificari, astfel incat la se auda cate unul pe rand?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intră in Speakers properties și acolo alegi "balance", tragi cursorul L și R pe rând, spre 0 și asculți. Simplu!

| Algo098 a răspuns:

Poti asculta un fisier care are sunet cand pe stanga, cand pe dreapta, de exemplu clipul asta http://www.youtube.com/watch?v=6TWJaFD6R2s