| 0PopaPorno a întrebat:

Exista vreun program sau ceva care sa-ti arate cine ti-a vazut profilul de facebook?

4 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Nu a existat si nu exista! daca vezi pe wall la prietenii tai post-uri de acest fel, sunt mesaje de tip spam care se trimit automat la toata lista de prieteni in momentul in care accesezi un link happy

| Mishoo a răspuns:

NU. dar daca gasesti ceva care zice ca face asta e vrajeala

| vioreld a răspuns:

A fost doar o pacaleala. Se scria de un program pe net pentru asa ceva dar nimeni nu l-a avut sau il are.
Deci, NU EXISTA!

| Sensation_7587 a răspuns:

Da Da happy! A fost in trecutbatting eyelashes dar acum am vazut ca nu mai e tongue A fost o afilere a unui partener cu facebook sad