| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun Yahoo Messenger pe care sa te loghezi online si subliniez: [sa poti schimba avatarul]?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Meebo.com /daca iti e de folos

8 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Http://webmessenger.yahoo.com

e messengerul online browser version de la Yahoo. Oficial. Fara sa iti lasi parola prin alte parti externe Yahoo!

| thizizme a răspuns:

Pidgin. Te lasa chiar sa schimbi si statusul, nu doar avatarul. Dupa ce faci asta de pe Pidgin te poti loga de pe Yahoo! Messenger daca nu-ti plage pinguinu' laughing

| continutfragil a răspuns:

Yahoo messenger online este, dar nu poti sa iti schimvi avatarul... oricum daca iti este de folos uite site-ul aici: http://webmessenger.yahoo.com/

| covexrobu a răspuns:

Anonim laughing) rolling on the floor). webmessenger.yahoo.com. Acesta functioneaza exact ca si yahoo messenger-ul normal. Adica poti schimba avatarul si mai poti face multe.

| elle_1922 a răspuns:

E buddy.rohappy

| GabiCh93 a răspuns:

Meebo.com din cate stiu
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca meebo.com/sper sa-ti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor verificati inainte sa vorbiti... nu merge sa schimbi decat statusul nicidecum avatarul si pe meebo si pe webmessenger.