| claudiamatei205 a întrebat:

Facebook:
1.Daca imi dau untag intr-o poza, persoanei respective ii va aparea la notificari?
2. Daca paresesc un grup, ceilalti vor vedea sau ii va aparea administratorului grupului la notificari?

Răspuns Câştigător
| Lavii007 a răspuns:

1. Nu, doar daca se uita la poza.
2.Nu, doar daca te cauta la membri.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

1. Nu,
2. Da.

| caiboiul a răspuns:

Da ii va aparea si de vede toata lumea din grup + prieten ca ai parasit grupul!

| cosmii10 a răspuns:

1. Da.
2. Nu.

| JuliettaMJ a răspuns:

Nu îi va apărea la notificări dar dacă se va uită la poză va vedea că nu mai eşti etichetată şi nici nu îi va apărea la notificări dacă vei părăsi grupul laughing doar în cazul dacă se uită la lista de membri va vedea că nu eşti acolo. Pup :*