| andreea4ever a întrebat:

Folosesc MozilaFirefox.Am dat sus, la vizualizare, si am dat la toolbars.Acolo am debifat prima sau a doua opriune, si acum acel rand unde scria file, edit, view, favorites, tools, a disparut.Cum fac sa apara aia iar? Avand in vedere ca facem sa apara si sa dispara toolbare de la optiundea care a disparut.

Răspuns Câştigător
| breed a răspuns:

Te duci sus pe un spatiu liber, click dreapta apare o fereastra si click stanga pe acea bara

2 răspunsuri:
| liliana83 a răspuns:

Incearca si intra pe mozila...mergi la tastatura si fa F10. succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i un "restore system" din "control panel". Alege o data mai indepartata. Ar trebui sa mearga.