| DanielDesumoulins a întrebat:

Folosesc un soft pentru Screen Capture numit "Camatasia studio" iar cand vreau sa inregistrez ce arata intr-un player, nu imi arata nimic. Ce trebuie sa fac ca sa pot inregistra si ceea ce imi arata in fereastra unui player? Mentionez ca am incercat pentru asa ceva si snag it care imi da aceeasi eroare.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Options\video options\compressor\setezi divX codec, daca nu-l ai instaleaza divX5.0.2 codec.

1 răspuns:
| FoarteLetargic a răspuns:

Eu zic sa scoti alt program. Iti recomand Fraps. E foarte usor de folosit. Daca nu merge nici el nu am idee.
Funda?happy