| CyberDune28 a întrebat:

Foloseste cineva Office de la Microsoft 365 sau va bazati tot pe ala vechi offline?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ăla vechi din 2010 și neactivat ca să nu zic piratat. Merge brici. Singurul inconvenient este că de fiecare dată când deschid un word sau un ppt îmi apare o fereastră prin care mă îndeamnă să activez produsul. Nici Windows-ul nu-l am activat.

| Hyperion7 a răspuns:

Și alea vechi sunt la fel de eficiente, deci merge.

| mODIN a răspuns:

Folosesc cateva aplicatii din 365 la un ong unde avem ocazional treaba mai multi pe aceleasi documente. Dar atat. La munca si acasa ma bazez exclusiv pe varianta offline.