| KaTaLyN a întrebat:

Frate deci stie cineva dp site`u asta sau server`u sa`mi raspunda cum sterg si eu din mesajele p care le am? ca am si trimise si primite si vreau sa sters din ele...pls 1 rasp

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cred ca intrebarea s-a mai pus. Totusi sunt sigura ca se va rezolva cat mai curand. Ai rabdare. Inca nici serviciul de mesaje nu s-a introdus de mult timp. Sunt convinsa ca se va rezolva peste putin timp.

| monicaclaudia a răspuns:

Ei de abia acum au lucrat ca sa ne dea posibilitatea pentru mesaje private asa ca incet incet. o sa ne dea si noua posibilitatea de a le si sterge laughing lolz rabdare )) nu se cere mai mult.)) o zii buna happy

| crisa a răspuns:

Intrebarea s-a mai pus, aici:
http://www.tpu.ro/......opriu.html

| jahjah a răspuns:

inca nu exista optiunea asta. se lucreaza acum la implementarea ei cat de rapidwinking

| KaTaLyN explică:

Ei bine ink n`am luat toate intrebarile la rand sa vad dk a mai zis cinevastraight face dar sincer acum cat d greu poate fi?straight face k stiu p unu care are 1 site cu 1 joc si dk nu la sucit d numai stie de el, pune tot felul d optiuni si le modifik... p loc straight face ma rog...astp k n`am c sa fac big grin...mersi d raspunsuribatting eyelashes