| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor/surorilor, stiti cumva unde pot gasi aplicatii/jocuri/teme gratuite, care sa nu necesite certificat sau eu mai stiu ce semnaturi, pentru Nokia 5800 XM? Nu vreau sa imi hack-uiesc telefonul, ca dup-aceea sa il bulesc, sau sa ii anulez garantia.

5 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Incearca si www.softmobil.ro

| shnako a răspuns:

Www.telzone.ro

Hack-ul nu afecteaza in nici un fel garantia, d'oh! Fara certificat / hack = platit. Iti pui un pic creieru la contributie sau sari cu banu?

| fryekid a răspuns:

Nu vrei sa iti "hackuiesti" telefonul? Atunci platesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms.mobile9 il stiam dar multe, desi sunt Signed.nu merg din cauza certificatului

| IonutzWoW a răspuns:

Intra aici : http://phone.mobile9.com/i/nokia+5800+xpressmusic/
iti alegi tu ce categorie vrei :D
sper ca ti'am fost de ajutor