| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! ajutati-ma sa-mi modez consola xbox 360 cas disperat nu gasesc program sau ce trebuie

cum arata o consola modata?

care sunt consecintele?

si daca stiti programul lasati lik

as dori un raspunsuri explicite nu ca ex asta cauta google sau uitate la tutorial

multumesc

2 răspunsuri:
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Deocamdata nul gasesti si eu il vreau daca poti ai rabdare pana-n octombrie...atunci apare:*

| DarkAngel98 a răspuns:

Pai nu e nici un link de ati moda Xboxul, xboxul ca sal modezi trebuie sa te duci undeva(sincer nici eu nu stiu unde dar mi-au spus prietenii ce trebuie sa faci)si acel cineva iti baga un fel de card in el si iti iei jocuri de pe net care le copiezi pe un Cd si il bagi in xbox si te joci.Consecintele din cate mi-au spus niste prieteni este ca la unii li s-a stricat xboxul din cauza cardului acela