| cristianzgz3 a întrebat:

Funda Am o problema cu laptopul am instalat recent wd vista home premium si cate o data mi se inchide si imi apare cand se deschide ceva pe negru unde scrie booting wd vista si mai multe lucruri

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

De obicei daca stii ca il tii prea mult in pat laptop-ul trage praf de pe paturi ceea ce cred ca s-a intamplat si la tine asa ca iti sugerez sa il suflii de praf pentru ca restart-urile ti se datoreaza in primul rand de la supraincalzire.
http://www.tutorialepc.ro/cum-se-curata-un-calculator-de-praf.html

| DragosAlex1 a răspuns:

Hi, ori nu iti citeste bine hardu [ problema cu mufa] ori nu e original wd si are ceva erori...straight face