| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda!
Buna...am un galaxy mini si vroiam sa descarc niste poze de pe el(inca vreau dar nu pot) in calculatro.
Introduc cardul si imi apare in my computer,dar cand dau clik pe el, imi spune ca este gol!
Dar in telefon vad pozele...
Ce pot sa fac sa-mi arate fisierele din card si sa le pot salva?

2 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Esti sigur ca pozele sunt salvate pe cardul extern? Pe android, memoria s-a interna de stocare este vazuta tot ca un card de memorie, deci e posibil ca pozele sa fie salvate pe acesta si nu pe cardul extern pe care tu incerci sa le gasesti. Intra in camera telefonului si vezi la setari unde-si salveaza pozele.

Numai bine,
Shinwinking

| DJMikeGMC a răspuns:

Mai bine foloseste cablul de date, intra in folderul dcim si apoi in ''camera'' acolo sunt toate pozele, e mai complcat cu unele cititoare de carduri de aceea mai bine varianta mea. poate fi si din cauza adaptorului sau a driverului