| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDA
buna Vreau sa-mi instalez sims 2 dar nu stiu cum adica am Cd si l-am deschis dar...nu stiu ce sa fac ca-mi apara sims 2 cd1 cd 2 cd 3 cd 4 si nu stiu ce trebuie sa fac am si codurile dar nu stiu cum sa-l instalez help stiu ca trebuie ceva cu daemon tools
ps:nu am simsul original il am facut

2 răspunsuri:
| Deea4ever a răspuns:

Tre sa ai 4 cd-uri asa am facut si eu trebuie sa intalezi pe fiecare happy Apropo super jokuwinking

| alexikka a răspuns:

Heey uite e foarte usor deci pana acum e bine daca ai toate cd, acum downloadezi daemon tools daca nu-l ai apoi te duci in el si o sa iti apara un spatiu mare si sub spatiu o bara unde e un cd cu un + verde un cd cu un x rosu si mai multe lucruri ei tu o sa dai mai jos unde iti apar 2 drivere sa zicem asa tu dai acolo pe unul din ele de 2 ori click si o sa ti se deschida un browse dai acolo te duci in folderul unde ai sims 2 cu cd-urile si selectezi sims 2 cd 1 apoi la al doilea driver dati de 2 ori click te duci in folder la sims 2 unde ai cd-urile si dai sims 2 cd 2 si o sa iti apara "mounting image " sau "montez imaginea" tu o sa astepti o sa selectezi limba cand iti apare ceva acolo si o sa iti arate sa introduci un cod tu o sa il introduci pe asta AN9R-FYDT-V4RH-U3HY-DY4Z daca nu merge cauti si tu pe net asa apoi o sa setezi locatia unde vrei sa se instaleze apoi el o sa se instaleze dar pe la mijloc asa o sa iti zica sa introduci cd 3 si cd 4 tu pe astea le introduci in locul la cd 1 si cd 2 asa si apoi ti se incarca si gata! Jocul este facut