| Nnoitra a întrebat:

Funda! Cum setez sa nu se mai auda un bajait la microfon la PC? Adica, mi-am inregistrat vocea si se auzea clar, dar cand intru in Counter-Strike sa vorbesc se aude acel bajait. Cum fac sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
| AlexxoDany a răspuns:

Din cate stiu eu acest lucru nu tine de microfonul tau si mai mult de server cat si de conexiunea ta la internet. Deci nu are treaba microfonul. Bafta!

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca ai steam, dai volumul mai mic, daca nu vezi in control panel la setari(speech)Daca ai microfon separat dai la start speech recognition iar daca ai casti cu microfon dai la set up microphoane.