| ady900 a întrebat:

Funda!
Mi-am luat un laptop Samsung np305v5a a04dx are 750gb hdd dar cand intru in my computer scrie doar disk local C cu 150 gb si disk local D sau E sau... nu sunt adica restul de gb al hdd-uli
Cum fac sa pun toti gb?
a apropo cand dau la disk manager sa impart disk local C in doua nu ma lasa sa pun disk local D.

4 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Http://howto.cnet.com/......-windows/.
Sper ca te-am ajutat.

| sheamus12 a răspuns:

Foloseste Partition Magic

| FrumoasaFata a răspuns:

Stiam inainte cum sa fac ce vrei tu dar ai putea sa iti reinstalezi windows-ul din nou si iti pui tu cum vrei gb ii ai doar ca nu ii ai pusi pe toti si la un hdd 750gb nu stiu daca te-ar deranja doar sa te dai mare laughing

| Silviu2131 a răspuns:

Pune-i din nou windows-ul si cand il instalezi windows-ul iti alegi din nou partile C/D sau ce nume vrei sa aiba si pui cat vrei tu in fiecare.