| cristina10cris a întrebat:

Funda!(Pe bune)Buna lume mi-am luat un router si nu stiu cum sa il instalez am carte si cd am conectat ce era dar imi zice ca nu e conectat internetu desi eu l-am pus este de la firma Asus si am umbralt pe aici pe aici si acum cand inchind si cand deschid imi apare microsfotu cu username si parola iar la bare scrie Shut Down Windows ce pot sa fac sa scap de ea si ce pot sa fac ca sa imi instalez router-ul.El se numeste: ASUS RT-N12E Black Diamond EZ Wireless-N 300, Dual 2DBi detachable antenna, 4 Guest SSID, IEEE 802.11b/g/n. Merci!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa configurezi router-ul, sunt dati pasii de configurare, atat in brosura, cat si pe CD.

| AnaMariabby10 a răspuns:

Buna, si eu am router si cand l-am luat am mers la firma de unde am internetul si au venit acasa si mi l-au configurat ei happy Sper ca te-am ajutat happy