| ElenaGilb3rt a întrebat:

Funda+Vot! Se pot face vampiri in Sims 2 Double Deluxe?

Răspuns Câştigător
| Emyliii a răspuns:

Paai,e mai complicat dar explic.
1)Trebuie sa deschizi o "fereastra speciala" pentru coduri [Shift+Ctrl+C --Simultan]
2)Dupa ce s`a deschis sus in joc scrii "boolprop testingcheatsenabled true" [fara cratime] si dai Enter.
3)"Fereastra" se inchide si apoi trebuie sa te pui pe Sim`ul pe care vrei sa il transformi si ti Shift apasat si in acelasi timp dai Click pe Sim
4)Vei vedea ca au aparut mai multe obtiuni acolo happy Dai la More pana gasesti Make Vampire
Asta`i Rasp big grin.

5 răspunsuri:
| Ejkoli a răspuns:

Da, se pot!

| ElenaGilb3rt explică:

@ Gabriel iti dau funda numai daca imi zici cum.

| ElenaGilb3rt explică:

@Emylii tie iti dau funda dar deocamdata nu merge!

| Gabriel_6595 a răspuns:

Da sigur ca da! mai ai funda si pentru mine {oricum nu am funda de loc poti sa-mi vizualizezi profilu' sa vezi.happy big grin

| Biutza122 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu acelasi lucru...