| lizy12iul a întrebat:

Fundaaaa + punct! heii all stiti cunva vreun program care sa imbunatateasca camera foto de la telefon(am lg kp502 cookie)? mersi:*:*

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Imposibil asa ceva. Poate daca umbli la setarile camerei sa vezi daca sunt puse pentru o claritate cat mai mare.

| m5789932 a răspuns:

Nu exista asa ceva! Ce sa imbunatateasca la o camera foto? Explica-mi tu, ca poate m-am tampit eu...
Singura solutie e cum a zis Dexter: schimbi telefonul cu unul care detine o camera mai performanta. Iti iei unul la mana a doua, cu o camera de 5 megapixeli, ce te costa in jur de 3-4 milioane lei vechi. Uita-te si tu pe okazii.ro

| lizy12iul explică:

M-am gandit ca exista la tecnologia de azi.laughing) mersi oricum:*:*

| DexxTer a răspuns:

Nu exista. Singura solutie: Ia-ti alt telefon. happy