| simplu0 a întrebat:

GaHei! Ziceti-mi si mie cum dau pe facebook sa ma urmareasca toata lumea.

Răspuns Câştigător
| ID11 a răspuns:

Intai trebuie sa iti activezi acea functie: Account settings --> Follower si bifezi casuta de acolo(Setarile contului --> click pe Persoane care urmaresc --> Activează urmărirea.), apoi daca spui ceva interesant, s-ar putea ca lumea sa dea Follow.

2 răspunsuri:
| simplu0 explică:

Si ma scuzati am vrut sa scriu "Hei" big grin

| BrokenAndDark a răspuns:

Trebuie sa iti setezi varsta sa ai peste 18 ani big grin Si dupa, fa ce zice ID11 big grin