| Ymlazzar a întrebat:

Gigabyte NVIDIA GeForce GT220 este o placa buna pentru gaming? Pentru ca iarna asta as vrea sa mi-o cumpar

Răspuns Câştigător
| Λndrei a răspuns:

Intamplarea face ca eu sa am GT 220 vresiunea de 1GB si pot sa-ti spun ca este o placa video extrem de buna.
Transformers Fall of Cybertron, Mass Effect 3, Call of Duty Modern Warfare 3, Dead Space 2 merg superb, bine nu la Ultra Settings dar pe la Medium-High fara probleme.

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Da este destul de bună la preţul acela dar nu te aştepta la cine ştie ce performanţe dar vei putea juca jocuri destul de bune cu acea placă happy